Sveicināts Viesis COMMUNITY majaslapā. Mūsu majaslapa sniedz informāciju lietotajiem par jau pastavošām peļņas iespejām internetā , bet galvenais Mūsu merķis ir savu projektu un ideju īstenošanu gan internet vidē, gan realos apstakļos. Forumā Jūs varat atrast sev līdzigi domajošus cilvēkus, kas nākotnē varētu kļūt par Jūsu un Mūsu biznesa partneriem.Ja veleis pelnīt internetā, tad esi pareizā vietā, šeit ir iespēja atrast visu nepieciešamo informāciju, ieraudzīt citu lietotāju atsauksmes un sākt pelnīt jau tagat. Bet ja Tavs mērķis ir radīt kautko jaunu un pelnīt ar savu projektu, tad šeit ir iespēja satikt cilvēkus kuriem ir zinašanas un pieredze kuras noderēs tava projekta realizacijai. Tapēc reģistrejies un sāc strādāt jau šodien.
20.05.2019, 08:17
Realzētie projekti: 0
Projekti realizācijas stadijā: 1
pikus330
pikus330 (Administrātori)
  • Reputācija: 0
  • Forums: 15
DalVeR
DalVeR (Lietotāji)
  • Reputācija: 0
  • Forums: 2
Huricane
Huricane (Administrātori)
  • Reputācija: 0
  • Forums: 2

Nopelnīt ar totalizatora bonusiem.

 

     

     Sistēmas pamatā ir totalizatoru bonusu "atmazgāšana". Mūsdienās, konkurence starp Interneta bukmeikeriem ir tik liela, ka, lai piesaistītu jaunus klientus, šīs kompānijas dod bonusus 10 Ls - 50 Ls apmērā. Izmantojot "Betfair"radītās priekšrocības, ir radusies iespēja, nopelnīt šos bonusus neriskējot ar saviem naudas līdzekļiem.

     Pateicoties  vienkāršajai sistēmas pieejai, arī Tu varēsi nopelnīt vidēji 25 Ls par pusstundas darbu, ja to tā var nosaukt. Viss, kas Tev būs nepieciešams:

 

Pieeja datoram ar Interneta pieslēgumu 
Naudas summa investēšanai 75 Ls - 100 Ls

Kredītkarte (VISA, MasterCard, Virtual VISA)

 

     Atceries, ka Tev jābūt vismaz 18 g.v., lai atvērtu bukmeikeru kontus.

Betfair Konts

 

     Pirms sākt darbu ar  bonusu sistēmu, Tev jāatver "Betfair" konts. Ja neesi pazīstams ar "Betfair" likmju biržas darbības principiem, iesaku izlasīt sīkāku aprakstu šeit.

     Lai atvērtu "Betfair" kontu, spied šeit.

     Atceries:

Ievadīt PROMO kodu - 7VUEQ2T5R -, lai saņemtu 20 Ls bonusu
Kā konta valūtu izvēlies GBP (Lielbritānijas sterliņu mārciņas)

     

     Nepieciešama palīdzība? Meklē Atbildes FORUMĀ

Totalizatora konts

 

     Nākamais solis ir atvērt kontu totalizatorā, kur piedāvā bonusu jaunajiem klientiem. 

LV Totalizatori

Bonusa Likmes Atmazgāšana

 

     Kad esi veiksmīgi atvēris "Betfair" un totalizatora kontus un noguldījis nepieciešamo naudas summu, nākamais solis ir "atmazgāt" bonusa likmi. Respektīvi - bukmeikeri piešķir bonusa likmi tikai pēc tam, kad esi uzlicis likmi par tādu pašu summu uz kādu sporta notikumu. Tātad riskēt ar savu naudu???

     Ne gluži - pateicoties "Betfair" iespējai likt "lay" likmes, mēs efektīvi varam uzlikt nepieciešamo pirmo likmi bez riska un tāpat iegūt bonusu. Izklausās sarežģīti?

Piemērs:

Betfred piedāvā 25 Ls bonusu visiem jaunajiem klientiem, kuri izdara pirmo likmi 25 Ls apmērā. Noteikumos vēl rakstīts, ka pirmajai likmei jābūt ar koeficientu (cenu) lielāku par 2.0 (1/1).

Atveram kontu un noguldām 30 Ls. Kāpēc 30 Ls? Parasti es noguldu par 5 Ls vairāk kā nepieciešams, lai neradītu liekas aizdomas, ka konts tiek atvērts tikai bonusa saņemšanai.

Tālāk sameklējam notikumu (futbola spēli, zirgu skrējienu) uz kura koeficients ir vienāds (vai gandrīz vienāds) "Betfair" un totalizatorā - šajā gadījumā - Betfred.

Šajā piemērā izmantosim futbola spēli starp "Fulham" un "Aston Villa". Liksim uz spēles neizšķirtu, jo koeficienti ir gandrīz vienādī:

Betfair - 3.25
Betfred - 3.2

Kad esam atraduši notikumu ar vienādiem koeficientiem, mums jāuzliek 2 likmes:

  1. 30 Ls uz neizšķirtu totalizatorā (Betfred)
  2. 30 Ls "Lay Likme" uz neizšķirtu likmju biržā (Betfair)

Ar šo likmi mēs neko nevaram laimēt, bet arī pazaudēt neko nevaram. Šīs likmes mērķis ir "atbrīvot" totaliztora bonusu.

Bonusa Likme - 100 % Garantēta Peļņa!

 

     Pēc veiksmīgas "Bonusa Likmes Atmazgāšanas" totalizatora kontā tiek ieskaitīts Bonus. Atkarībā no piedāvājuma, šī summa būs robežās no 10 Ls līdz pat 50 Ls. Protams, totalizators neļaus šo bonusa summu vienkārši izņemt no konta - mums bonusa likme ir jāuzliek uz kādu notikumu. Pastāv 3 iespējas:

Vienkārši uzlikt Bonusa Likmi uz kādu futbola spēli vai citu sporta notikumu. Galu galā tā patiešām ir "Nauda NE PAR KO", kāpēc gan vienkārši neriskēt?

 

Uzlikt "Lay Likmi" tāpat, kā 3.solī un cerēt, ka izvēlētā prognoze nepiepildīsies. Šī ir pati ienesīgākā metode. Ja arī prognoze piepildīsies, Tu neko nezaudēsi. Ja prognoze nepiepildīsies, saņemsi Bonusu pilnā apmērā.

 

Uzlikt daļēju "Lay Likmi". Šajā gadījumā Tu nopelnīsi garantētu naudas summu, vienalga kāds būs prognozes iznākums. Piemēram, Betfred piešķīra 25 Ls Bonusu. Uzliec to uz Arsenal @ 2.0 Savukārt "Betfair" uzliec "Lay Likmi" pret Arsenal - 10 Ls @ 2.0

Ja Arsenal uzvar, nopelnīsi 25 Ls Betfred, bet pazaudēsi 10 Ls Betfair = 15 Ls peļņa.

Ja Arsenal zaudē, nopelnīsi 10 Ls Betfair, bet pazaudēsi Bonusa Likmi = 10 Ls peļņa.

Naudas Izņemšana

 

     Vienkārši - saņemam nopelnīto un virzamies tālāk!

Atceries:

NEKAD neaizver totalizatoru kontus, jo arī turpmāk saņemsi regulārus Bonusu piedāvājumus, kurus tāpat varēsi pārvērst par garantētu peļņu!

ČATS
200
SAITES DRAUGI
PARTNERI
STATISTIKA
34
STATISTIKA
Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Kopā: 19 +0 Jaunu
Neviena nav
Lietotāji ()